İ*M*R*A*N F*M
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İ*M*R*A*N F*M

http://www.imranfm.com.tr.tc

AnasayfaAnasayfa  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  Latest imagesLatest images  İmranfmİmranfm  KapıKapı  GaleriGaleri  
imranfm forum Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Cuma Haz. 12, 2009 6:56 pm
C.tesi Mayıs 30, 2009 5:52 pm
Paz Mayıs 10, 2009 11:15 am
Cuma Mart 27, 2009 9:16 am
Cuma Mart 27, 2009 9:14 am
Ptsi Mart 09, 2009 10:03 am
Salı Mart 03, 2009 11:00 am

hz musa

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
yolcu
1 2
yolcu
3 4
Burç: Hayvanı: Cinsiyet:
İş/Hobiler : insanları seviyorum
Lakap : yolcu

hz musa Vide
MesajKonu: hz musa hz musa Icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 10:04 pm

hz musa as tur dağında rabbi ile konuştuğu bir araydı. dediki rabbim bana cennettte ki komşumu göster rabbimiz buyurduki:ey musa falanca mahaledeki kasap senin cennet arkadaşındır hz musa merak etti cennet arkadaşını hemen ordan ayrılınca o kasabın olduğu yere gitti baktıki kasap hiçte cennetlik gibi durmuyo vardır bir hikmeti deyip vatdı yanına dediki kardeşim ben garip bir yolcuyum beni bu akşam evinde misafir edermisin adam tabiki buyur dedi akşam olunca eve gittiler adam bana biraz müsaade etsen biraz işim var dedi hz musa tabiki buyur dedi adam evin bir köşesinde bir zenbili duvardan indirdi içinden çok yaşlı ufacık bir kadın çıktı adam onun altını temizledi üstünü değişti yemeğini lokma lokma ağzına verdi o yedirdikçe kadın ona bişeyler söylüyordu adam işini bitirip dönünce o benim annemdir dedi ey kardeşim ona böyle bakar doyururum haşerat zarar versmesin diye zenbile koydum çünkü kendine bakmaktan aciz .hz musa peki o yemek yerken sana bişeyler diyordu onu merak ettim dedi adam bana cennette musaya komşu olasın der hep yaşlılık bende güler geçerim halbuki biz kim musa kim deyince hz musa ona olan biteni anlatır ağlayarak secdeye kapanır ve hayatını rabbinin dilediği şekilde geçirir anne duası böyledir işte

("Teşekkürler")
Teşekkür Botu

Paylaşım İçin Teşekkürler

hz musa

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası